Minecraft

Oyun bir zamanlar taşınabilir cihazlar için bağımsız bir sürümdü, ancak şimdi Minecraft’ı Android, iOS ve PC, Nintendo Switch, Xbox One ve şimdi PS4’te oynayabilirsiniz  . Oyunun yalnızca bu sürümle çalışan Windows 10 sürümü, farklı özelliklere sahip Java sürümü değil. İki oyun türünü ayırt etmek için  , mobil versiyona genellikle Bedrock denir .

Geliştirilmiş çapraz oyunla, artık daha fazla oyuncu Minecraft’ın tadını çıkarabilir ve birbirleriyle etkileşime girebilir. Bu  sanal alan oyununun  belirli hedefleri veya belirli bir anlatımı yoktur. Yeni dünyanızı oluşturduktan sonra, sanal bir gerçeklik oluşturmak için hayatta kalmak ve yaratıcılığınızı serbest bırakmakla görevlendirildiniz.GTA san Andreas’ın tam hileleri hakkında bilgi almak istiyorsanız şimdi gidin gta san andreas hileleri

Oyunda, bir 3D ızgara üzerine yerleştirilen ve biyomlar olarak bilinen farklı alanlara ayrılan açık dünyalarınızı keşfediyorsunuz. Sen edecek  diğer oyuncuları karşılaşmak çetelerin olarak bilinen diğer oyuncular, değildir ve karakterleri. Bunlar  köylüler, düşman canlılar veya hayvanlar olabilir . Onlarla etkileşim kurmanın, tilki veya panda evcilleştirme dahil olmak üzere hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek farklı yollar vardır  .

Minecraft modları

Ayrıca, sarmaşık gibi oyuna özgü yaratıklarla da karşılaşacaksınız. Bu karakter patlayabilir ve oyunculara gizlice girebilir. Ayrıca, blokları alıp yerleştirebilen ve ışınlama yeteneğine sahip olan enderman da var. Yaratıcı ve yaratıcı bir dünya, bu yüzden  fantezi veya yaratıcılığı seven herkese hitap edecek .

Üç ana oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz  . Minecraft oynarken her biri size farklı bir deneyim sunar. Yaratıcı mod  , aklınıza Minecraft apk indir gelebilecek her şeyi inşa ederek sınırsız kaynaklarla deney yapabileceğiniz yerdir. Oyun dünyasında uçabilir ve daha büyük projeleri tamamlamaya odaklanabilirsiniz.

Hayatta kalma modu  , yaptığınız şeyin karakterinizi etkilediği daha zamana duyarlı veya aksiyona dayalı bir oyun getiriyor. Sen gerekir  sığınaklar oluşturmak için doğal malzemeler toplamak  canavarlardan koruma gibi ve açlık defetmek için yiyecek bulmak gerekir. Oyuncular yeni dünyaları ortaya çıkarmak için  tohumları kullanırlar ; bir sayı dizesi girerek benzersiz biyomlar oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz.

Minecraft ayrıca çok oyunculu mod sunar  . Yerel bölünmüş ekran  veya sunuculara bağlanma da  dahil olmak üzere başkalarıyla oynamanın çeşitli yolları vardır  . Bu modda, farklı platformlardan oyuncular aynı Minecraft dünyalarında rekabet etmek veya takım kurmak için bir araya gelebilirler. Sen edebilirsiniz  etkileşim ve iletişim  oyun boyunca.

Dokunmatik ekran üzerinden nasıl çalışır

Java sürümünün aynı kavramlarının birçoğu dokunmatik ekranlı ana kaya oyununda bulunabilir. Bina için ahşap gibi malzemeleri depolayabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir envanteriniz var. Oyunun ana bölümleri hareket ediyor ve blokları alıp yerleştiriyor. Dokunmatik ekran için bu fonksiyonların adaptasyon başarıyla yapılmıştır .

Yerleştirme blokları, ekrana istenen konuma dokunarak elde edilebilir. Bir fare tıklaması gerektiren blokları yok etmek gibi diğer eylemler, çok iyi çalışan presleme ve tutma olarak değiştirildi. Seçenekler menüsü bir oynatıcının kontrolleri  ve kamera görünümünü ayarlamasını sağlar  . De vardır  bölünmüş dokunmatik kontroller daha büyük ekranlar için idealdir.

Grafikler ve film müziği benzersizdir, ancak sizi şaşırtacak ve etkileyecek hiçbir şey yoktur. Oyunun gerçekte kendine geldiği  yer, sanal bir ortamın yaratıcılığı ve potansiyeli . Sürükleyici deneyime katkıda bulunan fantastik bir çevrimiçi topluluk tarafından desteklenmektedir.

Sanal dünya için sırada ne var?

Sanal dünyaları keşfetmeye yetinemiyorsanız, iyi haberler var. Minecraft deneyiminizi eklemenin ve genişletmenin yolları vardır ve denemeniz için alternatifler vardır. Bu oldu  en çok satan video oyunu  yüzden burada benzer bir şey deneyimini zenginleştirir veya denemek isterseniz sizin için bazı seçenekler vardır bir sebebi var.

Minecraft oyun modunuzu Minecraft için Mod-Master ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ücretsiz veya bir minecraft apk indir premium sürümü olarak gelir ve oyununuza hemen hemen her şeyi eklemek için kullanabilirsiniz. Haritaları, tohumları, modları ve sunucuları yüklemenizi sağlar . Sen edebilirsiniz  sorunsuz eklentiler yüklemelerine  oyununuzla aksaklıkları ve sorunları karşılaşmadan.

Her Minecraft oyuncunun kendi favori öğeleri vardır. Oyunu oynamanın yanı sıra yaratıcı olmak için farklı alanlar var. İsteyenler için  doku paketleri değiştirmek , Minecraft için UTK.io size kalbinizin içeriğine düzenlemek şansı verir. Alternatif olarak, kaplamaları düzenlemek isteyenler için Kaplama Editörü 3D’yi deneyebilirsiniz.

Minecraft’a iki eğlenceli alternatif, özelleştirilebilir avatarlara ve keşfedilecek eğlenceli dünyalara sahip ROBLOX’tur  . Çocuklara ve gençlere yöneliktir. Ya da eğlence ve macera dolu  ancak Minecraft gibi 3D olmayan The Blockheads’i deneyebilirsiniz  . Etrafınızdaki vahşi doğayı keşfederken blok başlığınızı canlı tutmakla görevlisiniz.

Klasik hale gelen eğlenceli bir oyun

Minecraft,  yaratıcılığı ifade etmek, hayatta kalma dünyasını yakalamak ve teknik olmak için mükemmeldir. Oyun sizi uzun süre meşgul etmeye devam ediyor ve yok etmek için güzel bir yol olabilir. Platformlardaki çok oyunculu işlev, oyunu arkadaşlarınızla etkileşim kurmak için güzel bir yol haline getirir. Grafikler diğer sürümler kadar pürüzsüz ve parlak olmasa bile , oyunu bir Android cihazda oynamak  kolay ve eğlenceli .

Minecraft’ın Bedrock sürümünün en son sürümü, arılar olan yeni çeteler getirdi. Artık arılar, arı kovanları, arı yuvaları ve bal bloklarını oyunda bulabilirsiniz. Bu sürüm ayrıca PlayStation 4’e çapraz oyun getirdi. Oyun sırasında ve oturum açarken meydana gelen çökmeler için düzeltmeler yapıldı. Görünmez hale gelen sandıklarla ilgili bir sorun çözüldü.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *